خرید انواع بست کمربندی [ نایلونی و پلاستیکی]- ویدیو بست کمربندی+مشخصات بست کمربندی

بست کمربندی اسمی آشنا برای عموم مردم است، بست ها علاوه بر بسته بندی کردن به یک گچت مصرفی تبدیل شده است اگر کمی به اطراف خود با دقت نگاه کنید متوجه می شوید که از انواع بست ها برای بستن شیلنگ به شیر آب بستن سیم برق به دیوار بستن سر باطری به باطری خودرو و... استفاده می شود. بست کمربندی شاخه ای از خانواده بزرگ بست ها می باشد که همانند یک کمربند به دور هر چیزی مد نظر برای مهار و بسته بندی است بسته می شود. بست کمربندی از انواع جنس های مختلف از جمله نایلون، پلاستیک، استیل تولید و روانه ی بازار شده است وظیفه یک بست کمربندی به ظاهر ساده ولی بسیار سخت است چون دربرابر عوامل طبیعی همچون باد-تابش نور خورشید و تغییر فواصل قرار می گیرد پس می بایست از کیفیت بالایی برخوردار باشد گاهی دیده می شود از بست کمربندی برای عواملی هم چون بسته بندی کیسه ها بسته بندی جعبه ها و حتی برای بستن به عنوان دستبند برای مجرمین توسط پلیس ها صورت می گیرد.

بست کمربندی چگونه و از چی ساخته می شود؟

مراحل ساخت یک بست کمربندی از قبل از تولید تا بعد از تولید به صورت تزریقی و یا فشاری و به صورت بسته بندی های ۱۰۰ عددی می باشد این بست ها نیازمند مواد اولیه پلی آمید ۶-۶ و به صورت قالب گیری در دستگاه ها قرار گرفته و سپس با قالب های یک پارچه  و تولید و عرضه انجام می شود بست ها چون مصرف زیادی دارد و مابین کاربران به یک ابزار همیشه لازم تبدیل شده است قیمت برای مصرف کننده ها بسیار حائز اهمیت است حال برای رقابت مابین تولید کنندگان و به فروش رساندن اجناس خود دست به کم فروشی و یا بد فروشی می زنند تا به قیمت پایین تر به فروش دست بیابند همین امر باعث می شود که به جای پلی آمید ۶-۶(نایلون) از پلاستیک استفاده می کنند پلاستیک از معایب بسیار بالایی برای تولید بست برخوردار است از جمله ۸ مورد زیر را می توان نام برد:

 1. محدودیت در تحمل دما
 2. شکنندگی (ممکن است بشکند، ترک بردارد یا به آسانی خراشیده شود).
 3. قابلیت سوختن (برخی به آسانی میسوزند)
 4. جذب رطوبت
 5. غیرقابل تخریب (برخی تجزیه نمیشوند)
 6. در معرض حمله مواد شیمیایی (مقاومت شیمیایی اندک)
 7. ایجاد بود و بخارهای شیمیایی در هنگام تولید
 8. مشکلاتی در بازیابی

به همین دلیل است که بست کمربندی پلاستیکی تحت فشار قرار می گیرد به راحتی از بین می رود ولی بست کمربندی نایلونی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است این بست ها در برابر دما ۸۵+ درجه سانتی گراد و ۴۰- درجه سانتی گراد مقاوم است در برابر کشش بسیار عالی عمل می کند و نمی شکند و از دیگر مزایای پلی آمید این است که ضد اشتعال و ضد آتش سوزی هست از دیگر مزایای نایلون و یا همان پلی آمید می توان به گفت به طور کلی مواد بسیار سختی با مقاومت حرارتی و شیمیایی خوب هستند.انواع مختلف آن طیف وسیعی از خصوصیات را با وزن مخصوص، نقطه ذوب و میزان رطوبت با افزایش عدد نایلون کاهش می دهد. نایلون ها تمایل به جذب رطوبت از محیط اطراف خود دارند. این جذب تا رسیدن به تعادل ادامه دارد و می تواند بر ثبات ابعاد اثر منفی بگذارد. به طور کلی، مقاومت در برابر ضربه و انعطاف پذیری نایلون با محتوای رطوبت افزایش می یابد، در حالی که مقاومت و سختی زیر دمای انتقال شیشه u003c50 80 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.میزان محتوای رطوبت به دما، تبلور و ضخامت قسمت بستگی دارد.نایلون ها تمایل دارند مقاومت خوبی در برابر بیشتر مواد شیمیایی ایجاد کنند، با این وجود می توانند توسط اسیدهای ق

وی، الکل و مواد قلیایی مورد حمله قرار گیرند. بست کمربندی با ساخت نایلون باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • مقاومت بالا و انعطاف پذیری
 • در برابر ضربه بسیار مقاوم است
 • در برابر گرما از مقاومت خاصی برخورداراست
 • مقاومت زیاد در برابر بخار دارد
 • از قابلیت اصطکاک بالایی برخورداراست
 • در برابر ماده آلی و قلیا یی مواد سوختی و شیمیایی از مقاومت بالایی برخوردار است
 • از نظر فیزیکی بسیار کاربرد دارد

از پلی آمید ها می توان در محیط های با درجه حرارت بالا استفاده کرد. سیستم های تثبیت شده در برابر حرارت عملکرد پایدار را در دمای حداکثر ۱۸۵ درجه سانتیگراد امکان پذیر می کنند (برای سیستم های تقویت شده).

نتیجه گیری!

بست کمربندی از جنس نایلون بهترین بست حال حاضر قرن ۲۱ می باشد کی جی تولز به شما پیشنهاد می دهد که بست کمربندی برند وای وای مصرف کنید این برند بست کمربندی از جنس نایلون ۱۰۰% تولید می شود و تمام ویژگی های یک بست پلی آمید را دارد بست کمری های وای وای از تایوان به ایران وارد می شوند و در تمامی سای ها و عرض ها موجود است که می توانید لیست زیر را بررسی کنید برای خرید انواع بست کمربندی روی دسته بندی کلیک کنید و به هیج عنوان از بست پلاستیکی ها استفاده نکنید و گول ارزانی قیمت پلاستیک را نخورید چون به مرور زمان شکسته و غیر قابل استفاده می شود.

لیست قیمت و انواع سایزبندی بست زیپی وای وای به روز

 

تعداد در کارتن  تعداد در بسته  قیمت هر عدد (ریال) سایز به میلیمتر
۵۰.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۷۵۰ ۲.۵*۱۰۰
۴۰.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۳۶۰۰ ۲.۵*۱۴۰
۲۵.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۵۸۰۰ ۳.۶*۱۴۰
۳۰.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۴۵۲۰ ۲.۵*۲۰۰
۲۰.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۷۵۰۰ ۳.۶*۲۰۰
۱۳.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۸۹۵۰ ۴.۸*۲۰۰
۲۰.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۸۹۵۰ ۳.۶*۲۵۰
۱۲.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۲.۲۰۰ ۴.۸*۲۵۰
۱۵.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۹۲۰۰ ۳.۶*۳۰۰
۱۰.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۴.۲۰۰ ۴.۸*۳۰۰
۹۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۶.۵۰۰ ۴.۸*۳۷۰
۷۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۸.۰۰۰ ۴.۸*۳۸۵
۱۳.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۵.۲۰۰ ۳.۶*۳۷۰
۷.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۲۳.۰۰۰ ۴.۸*۴۳۰
۱۰.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۳۵.۵۰۰ ۴.۸*۵۰۰
۷۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۲۵.۰۰۰ ۷.۶*۲۰۰
۵۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۳۱.۰۰۰ ۷.۶*۳۰۰
۳۵۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۳۵.۰۰۰ ۷.۶*۳۷۰
۲۰.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۵.۸۰۰ پایه بست کوچک
۴۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۸۵.۰۰۰ ۷.۶*۵۴۰
۲۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۸۵.۰۰۰ ۹*۷۱۰
۲۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۹۲.۰۰۰ ۹*۸۰۰
۲۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۹۲.۰۰۰ ۹*۹۱۰
۱۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۱۲۲.۰۰۰ ۹*۱۰۲۰
۱۰.۰۰۰عدد ۱۰۰ عدد ۲۷.۲۰۰ پایه بست بزرگ

تشخیص بست کمربندی نایلونی از پلاستیکی بسیار دشوار است چون رنگی مشابه و تقریبا یکسان دارد ولی با این همه حال رنگ نایلون به شکل شیری ولی پلاستیک سفید است .

فیلم معرفی بست کمربندی نایلونی yy 

فیلم: 

از تخفیف‌ها و جدیدترین‌های کی جی تولز باخبر شوید:

خدمات

مشتریان

پاسخ به پرسش‌های متداول

رویه‌های بازگرداندن کالا

شرایط استفاده حریم خصوصی گزارش باگ

با کی جی تولز

    اتاق خبر کی جی تولز
    فروش در کی جی تولز
    فرصت‌های شغلی
    تماس با کی جی تولز
    درباره کی جی تولز

 

 راهنمای خرید از کی جی تولز

نحوه ثبت سفارش
رویه ارسال سفارش
شیوه‌های پرداخت

ارتباط با ما

 

     هفت روز هفته ، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم     شماره تماس :    ۰۹۱۲۸۳۶۶۵۴۲    آدرس ایمیل :    info@kgtools.ir

فروشگاه اینترنتی کی جی  تولز( ابزارالات کشاورز)، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

کی جی  تولز به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل، پرداخت در محل، ۷ روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌بودن کالا موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود. سایت کی جی  تولز با نمایندگی و پخش انواع بست کمربندی،بست فلزی،سرباتری را به تمامی دوستان و هم کاران با قیمت های دست اول عرضه می کند! هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند در اینجا پیدا خواهید کرد.

آدرس: خیابان امیرکبیر خیابان ناظم الاطباجنوبی کوچه کتانه پاساژ رحمانی پلاک ۲۶ 

تلفن:۳۳۹۸۰۱۴۶-۰۲۱ و ۳۳۹۴۷۰۸۶-۰۲۱ 

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی کی جی تولز فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت کی جی تولز می‌باشد.